Maszyny cukiernicze

Wysokiej klasy maszyny cukiernicze do ciastek

Dysponujemy rozbudowaną i zróżnicowaną ofertą maszyn cukierniczych, która naszym klientom umożliwia wybór produktów pod kątem indywidualnych potrzeb. Z powodzeniem dostosowujemy parametry i wymiary każdej maszyny do oczekiwań jej użytkowników. Proponowane przez nas rozwiązania technologiczne powstają na bazie najlepszych materiałów, dzięki czemu klienci otrzymują wysokiej jakości maszyny, spełniające wymagania Unii Europejskiej.

Oferta maszyn i urządzeń cukierniczych

Trzydziestoletnie doświadczenie w budowie maszyn cukierniczych sprawia, że znamy potrzeby rynku cukierniczego i staramy się na nie odpowiadać. Dostarczamy przede wszystkim maszyny do przygotowania różnych rodzajów ciastek, polew i kremów. Ponadto w naszej ofercie znajdują się inne maszyny, wykorzystywane podczas różnych prac na poszczególnych etapach przygotowywania wypieków. Konstruujemy m.in.:

Rozwój branży cukierniczej

Z zainteresowaniem śledzimy rynek cukierniczy i technologiczny. Dzięki współpracy z cenionymi producentami słodyczy obserwujemy nowe trendy w cukiernictwie i staramy się wspierać je odpowiadającą im technologią. Rozwijamy się razem z branżą, dlatego nieustannie modyfikujemy nasze maszyny, aby spełniały wszystkie oczekiwania tej dziedziny. Niezawodne działanie naszych urządzeń to dla nas bezdyskusyjna codzienność.

Gwarancja na wszystkie urządzenia cukiernicze

Jesteśmy przekonani o bezawaryjności naszych urządzeń, dlatego objęte są one kilkuletnim okresem gwarancji, uzależnionym od rodzaju maszyny. Ponadto zapewniamy pełną obsługę serwisową w zakresie regulacji urządzeń, ich przeglądów i napraw.

Głowica formująca do ciastek kruchych i piernikowych

Maszyny do ciastek

Linie produkcyjne złożone z maszyn cukierniczych

Linie produkcyjne

Piec przelotowy do wypieku pieczywa cukierniczego

Piece przelotowe

Nawroty 90st i 180st do wyrobów cukierniczych

Taśmociągi i nawroty

Oblewarki, dekoratorki oraz tunele chłodnicze

Oblewarki, dekoratorki, tunele chłodnicze

Zbiornik do podgrzewania oraz magazynowania polewy, kuwertury oraz kremów

Zbiorniki do podgrzewania oraz magazynowania

 

Chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących naszych rozwiązań?