P R O M E T

Ładowanie strony...

Zamknij

Linia do produkcji paluszków - Promet

W naszym asortymencie znajdziesz maszyny przeznaczone do wyrabiania słonych przekąsek. Linia do produkcji paluszków to nowoczesne urządzenie, którego wielkość dostosowujemy na życzenie naszych klientów. Dzięki temu mają one swoje zastosowanie zarówno w małych zakładach przemysłowych, jak i tych większych. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta w pełni zadowalała osoby i przedsiębiorstwa, które z niej korzystają.

Główną zaletą naszych linii do produkcji paluszków jest to, że cechuje się wysokim poziomem bezawaryjności. Dzięki temu będzie służyć Twojemu zakładowi przez bardzo długi czas bez najmniejszych problemów. Kolejnym plusem jej stosowania jest intuicyjny i prosty w obsłudze nowoczesny interfejs. Dzięki niemu możesz dostosować działanie maszyny do zapotrzebowań swojej firmy.

Linia do produkcji paluszków wyposażona jest w wiele funkcjonalnych modułów, takich jak mieszadła do ciasta, nóż pneumatyczny do nacinania przekąsek na ustaloną wcześniej długość i taśmociąg odbiorczy. To oczywiście nie wszystko, co mają do zaoferowania nasze maszyny. Chcesz bezproblemowo otrzymywać swoje wyroby? Skorzystaj z naszych urządzeń.

W skład linii wchodzą:

  • maszyny do mieszania ciast
  • formierka do wyciskania wstęgi paluszkowej (szerokość robocza od 600 do 1200 mm)
  • wanna do kąpieli w roztworze wodorotlenkowej
  • nóż pneumatyczny do nacinania paluszków na żądaną długość
  • piec przelotowy
  • taśmociąg odbiorczy

Wydajność –  według zamówienia

Doradzimy w każdej sprawie dotyczącej maszyn cukierniczych