P R O M E T

Ładowanie strony...

Zamknij

Głowica formująca do ciastek kruchych i piernikowych

Jako producent słodyczy, z całą pewnością docenisz wydajne i efektywne maszyny. W ofercie naszej firmy znajduje się głowica formująca do ciastek kruchych i piernikowych. Do jej głównych zalet należy przede wszystkim szybka praca, dzięki czemu możesz zrealizować więcej zamówień w krótszym czasie. Dokładamy wszelkich starań, aby urządzenia produkowane przez nas cechowały się najwyższym poziomem bezawaryjności.

Decydując się na zakup głowicy formującej do ciastek kruchych i piernikowych możesz przede wszystkim dostosować ich wzory do potrzeb Twojej firmy. Umożliwia to stworzenie słodyczy, które są nie tylko smaczne, ale również dobrze prezentują się na półkach sklepowych. Ponadto zastosowane materiały do budowy maszyny sprawiają, że cechuje się ona odpornością na działanie kwasów. Zmniejsza to prawdopodobieństwo wystąpienia korozji na metalowych powierzchniach.

Zamawiając naszą głowicę formującą do ciastek kruchych i piernikowych możesz dostosować jej wielkość do możliwości Twojego zakładu produkującego. Ponadto możliwy jest montaż urządzeń do posypywania wyrobów cukrem lub orzechem.

Najważniejsze informacje:

  • wzory ciastek zgodnie z wymaganiami klienta
  • szerokość wałka (ilość rzędów) według zamówienia (do uzgodnienia)
  • wykonanie kwasoodporne
  • można zamontować posypki do cukru lub orzecha

Doradzimy w każdej sprawie dotyczącej maszyn cukierniczych