O firmie

Producent maszyn i urządzeń cukierniczych

Każde ciastko ma swoją historię? W zależności od tego, czy jest piernikiem czy biszkoptem z galaretką, czy ma czekoladową polewę, czy nadzienie z marmolady ? odpowiednio wyprodukowane zachwyca swoim wyglądem, zapachem, a przede wszystkim smakiem.

Firma PROMET od ponad 30 lat specjalizuje się w konstruowaniu specjalistycznych maszyn cukierniczych. Oferujemy wiele zaawansowanych rozwiązań, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów.

Wykonujemy maszyny do produkcji różnych rodzajów ciastek, tunele chłodnicze, oblewarki, nadziewarki, piece przelotowe, zbiorniki, linie do produkcji delicji, musli, a także młyny kulowe do czekolad i polew. Ponadto konstruujemy nawroty oraz różne typy taśmociągów niezbędnych do szeregowania ciastek i cukierków.

Nowoczesne i niezawodne rozwiązania

Konstruowane przez nas urządzenia wykorzystują najnowsze rozwiązania technologiczne, dzięki którym produkcja słodkich wypieków przebiega sprawnie, bezawaryjnie i ekonomicznie. Jakość naszych maszyn cukierniczych opiera się nie tylko na technologii, ale przede wszystkim na zrozumieniu potrzeb klienta i dopasowaniu oferty do jego indywidualnych wymagań.

Konstruując każde urządzenie, staramy się dobierać takie jego parametry oraz metody produkcji, które gwarantują najwyższą jakość wypieku. Już na etapie planowania bierzemy pod uwagę optymalizację czasu produkcji cukierniczej oraz zużycie środków, takich jak: surowce, energia czy praca ludzi.

Wszystkie maszyny cukiernicze, którymi dysponujemy, spełniają normy Unii Europejskiej.

Współpraca

Sprzedając maszyny cukiernicze, zapewniamy jednocześnie fachową pomoc technologiczną. Oferujemy doradztwo w kwestii wyboru maszyny, szkolimy personel oraz zapewniamy obsługę serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną w zakresie regulacji maszyn, ich przeglądów i napraw.

Od lat współpracują z nami uznani polscy i zagraniczni producenci artykułów cukierniczych. Naszymi klientami są m.in.: Wawel, Solidarność, Sante, Delicja, Wisła, Aksam, Wiepol, Stokson, Gran Pik, Mamut, Politechnika Łódzka, Cuprod.

 

wisla logo

 

stokson-logo

 

 

     aksam_logo

 

logo

 

Jeśli szukasz efektywnych rozwiązań technologicznych dla cukiernictwa