P R O M E T

Ładowanie strony...

Zamknij

Oblewarki, dekoratorki oraz tunele chłodnicze

Większość decyzji zakupowych w branży cukierniczej zależy od pierwszego wrażenia, jakie wyrób wywrze na kupującym. Dlatego apetyczny wygląd słodyczy oraz pieczywa cukierniczego jest tak ważny. Osiąga się go przy pomocy urządzeń, takich jak oblewarka czekolady, dekoratorka oraz tunele chłodnicze.

Oblewarka do czekolady

Oblewarka czekolady to profesjonalne urządzenie cukiernicze, którego zadaniem jest oblewanie gotowych wypieków oraz innych słodkich wyrobów czekoladą. Urządzenie współpracuje również z polewami oraz lukrami, co czyni oblewarki do czekolady sprzętami uniwersalnymi o bardzo szerokim zastosowaniu w branży cukierniczej i przedsiębiorstwach wyspecjalizowanych w produkcji słodyczy. Oblewarka do czekolady może stanowić element linii produkcyjnej lub być wykorzystywana jako urządzenie niezależne. Użytkowanie oblewarki do czekolady jest podyktowane charakterem procesu produkcyjnego, jak również możliwościami lokalowymi w ramach hali produkcyjnej.

Naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości oblewarki czekolady umożliwiające polewanie wypieków zarówno z wierzchniej strony, jak i od spodu. Wszystkie nasze urządzenia są produkowane z kwasoodpornych materiałów i wyposażone w nowoczesne systemy sterowania, co zapewnia wysoką wydajność przy jednoczesnym zachowaniu niskich kosztów eksploatacji.

Urządzenia do dekoracji – oblewarki do czekolady

Popularnie nazywane dekoratorkami urządzenia do dekoracji wypieków oraz wyrobów cukierniczych to najczęściej przystawki do innych urządzeń cukierniczych. Wyposażona w dekoratorkę oblewarka do czekolady umożliwia dekorowanie wypieków czekoladą, pomadą czekoladową, lukrem oraz żelem.

Naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości urządzenia do dekoracji wyposażone w nowoczesne systemy sterowania umożliwiające precyzyjne dawkowanie czynnika dekorującego. Ponadto udogodnienia, takie jak regulowane ramię wysięgnika oraz różnorodne końcówki pozwalają na oryginalną dekorację wypieków niezależnie od ich rozmiarów.

Tunele chłodnicze

Tunele chłodnicze to urządzenia służące do schładzania wyrobów cukierniczych, które wcześniej zostały oblane lub udekorowane czekoladą albo polewą czekoladowa. Czynnikiem chłodzącym wykorzystywanym w tunelach jest chłodne powietrze.

Naszym Klientom oferujemy tunele chłodnicze projektowane i konstruowane jako samodzielne urządzenia lub jako urządzenia zintegrowane z oblewarkami. Wszystkie nasze tunele są wyposażone w nowoczesne systemy sterowania, które pozwalają na podniesienie wydajności cukierni przy jednoczesnym obniżeniu kosztów produkcji wyrobów gotowy.

Oblewarki do czekolady na zamówienie

Urządzenia, takie jak oblewarka czekolady, dekoratorka oraz tunele chłodnicze konstruujemy na zamówienie klienta, dostosowując szerokość oraz długość urządzenia do potrzeb środowiska jego pracy. Dzięki temu nasze rozwiązania są ergonomiczne i wydajne zarówno dla małych, jak i dla dużych cukierni.

Doradzimy w każdej sprawie dotyczącej maszyn cukierniczych