P R O M E T

Ładowanie strony...

Zamknij

Maszyny do ciastek

Maszyny do ciastek – szeroki wybór

W naszej ofercie znajdują się maszyny do ciastek różnych typów, jednak wszystkie są proste w obsłudze i cechują się bezawaryjną pracą, zapewniając bezpieczeństwo i ciągłość produkcji. Przeznaczone są do stosowania zarówno w małych, jak i dużych zakładach cukierniczych.

Zapewniamy możliwość dopasowania odpowiedniego rodzaju sprzętu do planów produkcyjnych klienta. Wykonujemy maszyny produkujące i formujące ciastka o różnej konsystencji, jedno- i wielokolorowe oraz ciastka dekorowane i nadziewane.

Konstruujemy i sprzedajemy maszyny do ciastek, takie jak: 

Są to wysokiej jakości maszyny do produkcji ciastek wykonane z kwasoodpornego materiału. Urządzenia te umożliwiają pracę z ciastami o różnej konsystencji (także półtwardej oraz półpłynnej). Zarówno wzory ciastek, ich długości i kształty, jak i szerokość wałka (liczba rzędów) zależą od indywidualnego zamówienia klienta. Dodatkowo do głowic można zamontować posypki do cukru lub orzecha.

Są to profesjonalne maszyny do produkcji ciastek wykonane z kwasoodpornego materiału. Bardzo dobrze sprawdzają się  przy produkcji ciastek, takich jak: arletka, ciastka suche maślane, ciastka suche domowe lub z marmoladą, paluszki piernikowe i kruche nadziewane. Maszyny te są wyposażone w dysze nadające kształt ciastkom oraz dysze do nadziewania wypieków. Szerokość kombajnu zależy od indywidualnego zamówienia klienta.

Maszyny do produkcji ciastek – najwyższa jakość

Do produkcji wszystkich maszyn stosujemy sprawdzone materiały wiodących firm krajowych i zagranicznych. Każde z urządzeń ma oryginalne wzornictwo, jest ergonomiczne i wykonane według najnowszych technologii.

Doradzimy w każdej sprawie dotyczącej maszyn cukierniczych