P R O M E T

Ładowanie strony...

Zamknij

Oblewarki, dekoratorki, tunele chłodnicze - Promet

Urządzenia do dekoracji wypieków cukierniczych


Ciastka, ciasta i torty to specyficzny rodzaj wypieków, który jemy przede wszystkim oczami, co oznacza, że powinny nie tylko wyróżniać się bogatym smakiem, ale także wyglądać apetycznie. Nawet najprostsza dekoracja słodkich wyrobów znacznie podwyższa ich atrakcyjność w oczach potencjalnych nabywców. W efektownym zdobieniu słodkości pomóc mogą urządzenia do dekoracji, zwane również dekoratorkami do ciast.

Dekoratorki do ciast

Naszym Klientom proponujemy wysokiej jakości dekoratory do ciast wyposażone w zaawansowane technologicznie systemy sterowania umożliwiające niezwykle precyzyjne dawkowanie czynnika dekorującego, jakim mogą być m.in. czekolady, glazury, lukry, polewy i żele. Taki mechanizm działania sprawia, że pozwalają w efekcie na uzyskanie powtarzalności procesu dekorowania, a co za tym idzie także znaczne podniesienie efektywności produkcji i skrócenie czasu pracy.

Oferowane urządzenia do dekoracji świetnie sprawdzają się do zdobienia wypieków niezależnie od ich rozmiarów – począwszy od cukierków i ciasteczek, poprzez ciasta, na tortach kończąc. A to wszystko dzięki takim udogodnieniom jak m.in. regulowane ramię wysięgnika czy szereg różnorodnych końcówek. Wszystkie dostępne dekoratorki do ciast wykonywane są z materiałów kwasoodpornych, atestowanych i dopuszczonych do kontaktu z żywnością. Posiadają solidne konstrukcje mechaniczne, ponadto są intuicyjne i niezwykle proste w obsłudze.

Dekoratory do ciast na zamówienie

Jako doświadczony producent urządzeń do dekoracji doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że indywidualne dostosowanie wszelkich funkcji maszyn do konkretnych wymogów danego środowiska pracy, pozwala znacznie podnieść wydajność cukierni, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów produkcji końcowych wyrobów. Dlatego też, obok gotowych maszyn cukierniczych, oferujemy także wysokiej jakości dekoratory do ciast produkowane na zamówienie.

Podejmujemy się wykonawstwa urządzeń do dekoracji w dowolnych wymiarach, parametrach użytkowych i modułach dopasowanych do wcześniej podanych przez Klienta wytycznych. Mogą być to samodzielne konstrukcje, choć najczęściej są to maszyny stanowiące integralną część linii produkcyjnej. Dzięki temu wszystkiemu, jesteśmy w stanie odpowiadać na potrzeby nie tylko małych cukierni, ale i dużych zakładów cukierniczych produkujących wypieki na szeroką skalę.

Doradzimy w każdej sprawie dotyczącej maszyn cukierniczych