P R O M E T

Ładowanie strony...

Zamknij

Linie produkcyjne

Linie do produkcji ciastek

Linie produkcyjne do ciastek są to urządzenia cukiernicze, które umożliwiają powtarzalność procesu produkcji oraz skracają czas pracy. Każda linia może zawierać m.in. maszyny wyciskające, piec tunelowy, transporter schładzający, linię do produkcji wielowarstwowych produktów, oblewarki, dekoratorki oraz maszyny pakujące. Długość stołu, wyposażenie linii oraz jej wydajność zależą od wymagań klienta.

Nasza oferta linii produkcyjnych obejmuje:

W skład maszyny wchodzą: system nakładania ziaren na taśmę pieca przelotowego, piec przelotowy, system schładzania, kruszarka z możliwością ustawienia wielkości granulki oraz taśmociągi transportowe.

W skład linii wchodzą m.in. ubijaczka do masy biszkoptowej, turbomikser, dozownik, piec przelotowy, dozownica galaretki, zbiornik magazynowy oraz zestaw taśmociągów do szeregowania i ustawiania ciastek pod listwą dozującą, tunele chłodnicze i oblewarka.

Urządzenie składa się z mechanizmu formującego oraz pieca przelotowego. Mechanizm formujący jest wyposażony w bęben, który wytłacza paluszki, pojemnik do kąpieli w wodorotlenku sodu, obcinaczkę i solniczkę.

Zajmujesz się wyrobem słodyczy? Nasza linia do ptasiego mleczka zapewnia szybką i efektywną pracę produkcyjną. Maszyny wyposażyliśmy w moduły, które pozwalają na kształtowanie, cięcie, schładzanie i oblewanie czekoladą. Dodatkowo rozmiary urządzenia dostosowywane są do wymagań klienta.

Jeśli prowadzisz własny zakład cukierniczy, zainteresują Cię nasze urządzenia. Posiadamy linie do wyrobu czekolady i polew oraz młyn kulowy, dzięki którym produkcja słodyczy jest bardzo wydajna przy zachowaniu względnie niskich kosztów. Zarówno wymiary maszyn, jak i rodzaje mieszadeł są do uzgodnienia.

Gwarancja jakości

Oferowane przez nas linie do produkcji ciastek mają solidną konstrukcję mechaniczną i są proste w obsłudze. Komputerowe sterowanie wpływa na ich funkcjonalność i wydajność, co pomaga oszczędzać czas i ograniczać koszty. Wszystkie linie wykonane są z materiałów kwasoodpornych.

Urządzenia posiadają pełną dokumentację techniczną oraz spełniają wymagania Unii Europejskiej dotyczące maszyn przemysłu spożywczego.

Chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących naszych rozwiązań?

Doradzimy w każdej sprawie dotyczącej maszyn cukierniczych