P R O M E T

Ładowanie strony...

Zamknij

Taśmociągi – różne rodzaje: kątowe, spiralne, proste

Posiadając zakład do produkcji słodyczy, trzeba zadbać o jego odpowiednie wyposażenie. W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje taśmociągów – kątowe, spiralne i proste. Dzięki nim praca przebiega o wiele szybciej i sprawniej. Decydując się na zamówienie ich u nas, musisz wiedzieć, że długość oraz szerokość linii dostosowujemy do indywidualnych zapotrzebowań naszych klientów.

W produkcji spożywczej ważne jest, aby taśmociągi cechowały się odpornością na kwasy. Dokładanie takie są nasze maszyny. Ponadto, ich solidne wykonanie z trwałych i mocnych materiałów sprawia, że możesz być pewien ich wieloletniego działania. Wykorzystanie nowoczesnej technologii przy ich tworzeniu zapewnia bezawaryjną pracę podczas wyrobu słodyczy.

Jak już wiesz, posiadamy różne rodzaje taśmociągów. Wśród nich znajdziesz proste, które z powodzeniem wykorzystuje się szczególnie w dużych przestrzeniach. Z kolei jeśli Twój zakład przemysłowy jest niewielki, z całą pewnością skorzystasz z wersji spiralnych i kątowych przenośników transportowych. Urządzenia, które oferujemy z powodzeniem znajdą swoje zastosowanie w Twojej firmie produkcyjnej.

Najważniejsze informacje:

  • wykonanie kwasoodporne
  • długość oraz szerokość do uzgodnienia

Doradzimy w każdej sprawie dotyczącej maszyn cukierniczych