Taśmociągi spiralne

Profesjonalne urządzenia cukiernicze – poznaj taśmociągi spiralne marki PROMENT

Taśmociągi spiralne, proste, kątowe oraz nawroty znajdują szerokie zastosowanie w cukierniach, piekarniach oraz fabrykach słodyczy. Ich głównym zadaniem jest transport surowca. W szeroko definiowanej branży cukierniczej taśmociągi spiralne są często wykorzystywane do transportu gotowych wyrobów. Odpowiednia szerokość oraz długość taśmociągu pozwala bowiem na bezpieczne przenoszenie wyrobów z miejsca ich produkcji i dekoracji do miejsca, w którym są one schładzane lub pakowane.

Taśmociągi spiralne, proste, kątowe oraz nawroty PROMENT są konstruowane z materiałów kwasoodpornych, wytrzymałych na wysokie temperatury. Dzięki temu mogą być wykorzystywane zarówno do transportu wypieków wprost z pieców cukierniczych, jak również w chłodniach. Wszystkie nasze taśmociągi są zintegrowane z nowoczesnymi systemami sterowania i spełniają normy unijne dla sprzętu cukierniczego.

Taśmociągi spiralne na zamówienie

Taśmociągi spiralne, jak również taśmociągi proste, kątowe i nawroty projektujemy i konstruujemy na zamówienie klienta dostosowując długość i szerokość taśmociągu do potrzeb środowiska pracy, w którym będzie eksploatowany. Dodatkowo istniej możliwość zabudowania taśmociągu jako garowni lub taśmociągu chłodniczego. To wszystko sprawia, że taśmociągi spiralne PROMENT znajdują zastosowanie zarówno w małych, jak i dużych cukierniach, w których pozwalają zwiększyć wydajność pracy przy jednoczesnym obniżeniu kosztów produkcji wyrobów gotowych.

Najważniejsze informacje:

  • wykonanie - kwasoodporne
  • długość oraz szerokość - do uzgodnienia
  • zabudowane jako garownie lub jako chłodnicze

 

Chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących naszych rozwiązań?