P R O M E T

Ładowanie strony...

Zamknij

Linie do wyrobu czekolady i polew, młyn kulowy

Młyn kulowy – poznaj urządzenia cukiernicze PROMENT

Młynek kulowy to urządzenie znajdujące szerokie zastosowanie w przemyśle cukierniczym i piekarniczym. Wyposażony w pełniące funkcję mielników kule o różnych średnicach młyn kulowy jest powszechnie wykorzystywany do mielenia składników średniotwardych i miękkich. Dodatkowym atutem rozwiązania jest możliwość mielenia składników zarówno na sucho, jak i na mokro.

Linia do produkcji czekolady i polew

Jesteśmy projektantem oraz producentem kompleksowych linii produkcyjnych do wyrobu czekolad i polew. Na potrzeby Naszych Klientów wykonujemy rozwiązania w pełni dostosowane do potrzeb oraz wymogów środowiska pracy. Dzięki temu nasze linie produkcyjne znajdują zastosowanie zarówno w małych, jak i dużych cukierniach. Ich dodatkowym atutem jest nowoczesny system sterowania, który umożliwia podniesienie wydajności linii produkcyjnej przy jednoczesnym zachowaniu niskich kosztów eksploatacji.

Młyn kulowy na zamówienie

Naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości młyny i młynki kulowe wykonywane na zamówienie zgodnie ze specyfikacją. Zależnie od potrzeb środowiska pracy młyn kulowy możemy skonstruować w dowolnym wymiarze oraz z zastosowaniem wybranych rodzajów mieszadeł. Wszystkie urządzenia wykonujemy z wysokiej jakości materiałów kwasoodpornych z zachowaniem pełnej zgodności z normami unijnymi.

Najważniejsze informacje:

  • wymiary do uzgodnienia
  • wykonanie kwasoodporne
  • rodzaj mieszadeł do uzgodnienia

Doradzimy w każdej sprawie dotyczącej maszyn cukierniczych