Linie do produkcji pierogów

Linie do produkcji pierogów

Jako znany i ceniony w branży producent i dystrybutor maszyn cukierniczych, nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań zaawansowanych technologicznie. Mając na uwadze wymagania współczesnych środowisk pracy i możliwe jak najlepsze zaspokojenie potrzeb naszych Klientów, wzbogaciliśmy naszą ofertę o innowacyjne linie do produkcji pierogów, które łączą tradycyjne przygotowywanie pierogów z nowoczesnym procesem produkcji.

linie do produkcji pierogów

Decydując się na produkcję pierogów niezbędne jest wyposażenie się w nowoczesne linie technologiczne. To innowacyjne urządzenia, dzięki którym przygotować można pierogi od początku do końca. Wpływ na to mają przede wszystkim maszyny, które znaleźć się mogą w danej linii do produkcji pierogów. W zależności od potrzeb i możliwości naszych Klientów, oferowane przez nas linie składać się mogą z następujących urządzeń:

  • formierka pierogów,
  • stół formowania pierogów - z taśmą transportową i blatami do ręcznego lepienia,
  • transporter,
  • maszyna gotująca,
  • wanna hartująca,
  • schładzacze do pierogów,
  • sekcja susząca.

Schładzacze do pierogów

Schładzacze do pierogów to istotny element linii do produkcji pierogów, który pozwala na wystudzenie dużej ich ilości w bardzo krótkim czasie. Przekłada się to na podwyższoną wydajność całej produkcji, co z kolei też podnosi efektywność pracy zakładu. W PROMET oferujemy schładzacze do pierogów produkowane jako samodzielne maszyny lub maszyny zintegrowane z linią produkcyjną.

Sekcja schładzania składa się z atestowanego, kwasoodpornego zbiornika wypełnionego wodą, zanurzonego w nim chłodzącego wymiennika ciepła i nośnika transportującego. Mechanizm działania schładzaczy do pierogów jest w pełni bezpieczny dla produkcji, a jego zautomatyzowanie nie wymaga ciągłej obecności pracowników przy maszynie.

Linie do produkcji pierogów na zamówienie

Obok standardowych rozwiązań naszym Klientom dostarczamy także linie do produkcji pierogów konstruowane na specjalne zamówienie. Jesteśmy w stanie wykonać urządzenia o dowolnych wymiarach i modułach, w pełni zgodnych ze specyfikacjami podanymi wcześniej.

Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby środowiskowe pracy nie tylko małych zakładów, ale i dużych pierogarni produkujących pierogi na szeroką skalę. Dostarczane przez nas schładzacze do pierogów, jak i również inne wspomniane urządzenia zadbają o to, by produkty wytworzone przy ich wykorzystaniu cechowały się najlepszą formą, wykonaniem i smakiem wyróżniającymi się na tle konkurencji.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących dostarczanych przez nas rozwiązań - skontaktuj się z nami.