P R O M E T

Ładowanie strony...

Zamknij

Jakie maszyny do cukierni wybrać? - Maszyny cukiernicze

Jakie maszyny do cukierni wybrać?

jakie maszyny do cukierni wybracWybór maszyny cukierniczej to spore wyzwanie. Na rynku dostępnych jest wiele maszyn i urządzeń dedykowanych do obsługi wyrobów cukierniczych. Jak wybrać tę najlepszą? Na co zwrócić uwagę kompletując wyposażenie cukierni?

Wybór maszyn do cukierni powinien być podyktowany przede wszystkim względami użytkowymi. Planując określoną produkcję należy zadbać o to, żeby wybrane maszyny umożliwiały jej realizację. W praktyce oznacza to taki dobór maszyn do ciastek, który zapewnia efektywną pracę z ciastem o wskazanej konsystencji, jak również jego odpowiednie porcjowanie i formowanie na pożądany kształt. Innego wyposażenia wymaga produkcja ciastek kruchych, innego ciastek z nadzieniem. Dlatego rodzaj oferowanego produktu warto określić jeszcze przed rozpoczęciem kompletowania parku maszynowego. To niezwykle istotne, ponieważ nie każda maszyna umożliwia uniwersalne zastosowanie, a co za tym idzie możliwość formowania wypieków różnego rodzaju.

Marka ma znaczenie

Na rynku maszyn cukierniczych funkcjonuje wiele firm oferujących sprzedaż i dystrybucję maszyn cukierniczych. Oferowane przez nie maszyny różnią się od siebie pod względem możliwości i funkcjonalności, a także jakości. Jakość ma ogromne znaczenie dla zachowania ciągłości procesu produkcyjnego. Wybierając maszyny do cukierni zależy nam na tym, aby urządzenia pracowały ciągle, bez awarii i przestojów, a ich serwis był łatwy i nie zaburzał normalnej pracy linii produkcyjnej. W tym celu warto wybierać maszyny cukiernicze znanych i cenionych producentów – marek odznaczających się doświadczeniem oraz elastycznym podejściem do potrzeb klienta. Jedną z takich marek na polskim rynku jest PROMET. Jako dostawca maszyn cukierniczych oferujemy naszym Klientom możliwość stworzenia rozwiązania dopasowanego do konkretnych potrzeb ich biznesów.

Maszyny do ciastek PROMET

Nasza oferta obejmuje maszyny do ciastek różnych typów, w tym także zaawansowane kombajny do produkcji ciastek (tzw. wytłaczarko-nadziewarki) oraz głowice formujące do ciastek kruchych i piernikowych. Obok standardowych rozwiązań dostarczamy maszyny cukiernicze projektowane pod konkretny wymiar, dzięki czemu znajdują one zastosowanie zarówno w przestrzeni dużych cukierni, jak i niewielkich zakładów cukierniczych.

Wszystkie maszyny do ciastek PROMET odznaczają się intuicyjną obsługą oraz bezawaryjną pracą, co pozwala na zachowanie bezpieczeństwa i ciągłości produkcji. W zależności od planów produkcyjnych Klienta możemy zaproponować maszyny do ciastek o różnej konsystencji, jedno- i wielokolorowe oraz urządzenia dedykowane do wyrobu ciastek dekorowanych.

Doradzimy w każdej sprawie dotyczącej maszyn cukierniczych